Sorunluluk Reddi Beyanı

Kriptoin.org sitesinde bulunan bütün kripto para piyasa verileri ve bilgileri sadece kullanıcıyı bilgilendirme amaçlı olup herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Yer verilen bilgiler “doğrudan, düzenlenmeden” paylaşıldığı için kriptoin.org bu konuda sorumluluk kabul etmez.

Kriptoin.org yatırım danışmanı, mali danışman veya alım-satım aracısı değildir. Yer verilen verilerin hiç biri kripto paraların veya finansal hiçbir ürünün tutulmasına yönelik kriptoin tarafından tavsiye, öneri yada talep değildir. Kriptoin.org hiçbir yatırım tavsiyesi ve kripto para yönlendirmesinde bulunmaz karı, zarar taahhütünde bulunmaz.

Paylaşılan veri ve bilgiler ilgi alanlarınıza, faaliyet gösterdiğiniz alanlarınıza, yatırım hedeflerinize ve yatırım görüşlerinize olan uygunluğunu değerlendirip işlem görmek sizin sorumluluğunuzdadır. Kriptoin sağladığı bu verilerle ilgili yapılan işlem veya yatırımdan doğacak olan kötü sonuçlardan sorumlu tutulamaz, yayınladığı verilerden dolayı alınacak yatırıma karar verilmesini önermez.

Sitemizde bulunan hiçbir bilgi, veri veya içeriğin ticari bir kurumda kullanılmayacağınız kabul eder, piyasalarda veya içeriklerde sunulan reklamların sorumluluğunu tümüyle kabul etmiş sayılırsınız. Kriptoin yayınladığı hiçbir reklam yada reklamlarda teklif edilen herhangi bir şeyi onaylamaz, bundan doğacak zararlar karşısında sorumlu tutulamaz.

Web sitemizi kullanan tüm kullanıcılar bu kurulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.